Doprava ZDARMA od 2.000 Kč nebo 75 EUR (CZ a SK)

Online cvičení

V této sekci najdeš online cvičení na doma. Cvičení jsou vhodná jako pro začátečníky, tak i pokročilé. Každý druhý týden pro tebe připravíme nové cvičící video se zaměřením na nejdůležitější partie těla. Pokud bys chtěla urychlit svou cestu za vysněnou postavou, neváhej navštívit sekci HUBNUTÍ, kde najdeš ty nejlepší pomocníky pro zdravé hubnutí a výživu. V kategorii KRÁSA A REGENERACE nalezneš produkty, které tě udělají ještě krásnější a podpoří regeneraci tvého těla! Nezapomeň na OBLEČENÍ A DOPLŇKY na cvíčo!

 

Domácí cvičení - SILOVÝ TRÉNINK │ 35 MIN

 

Ahoj holky. Tentokrát si pro vás naše trenérka Markéta nachystala pořádný silový tréning.

Připravte si nějaké závaží - činku, kotouč nebo stačí láhev vody a nezapomeňte na ručník, nejlépe náš Pinky Protein ručník :).

 

Domácí cvičení na NOHY, ZADEK A BŘICHO │25 MIN

 

Ahoj děvčata, léto klepe na dveře a naše Markétka vám připravila perfektní cvičení na doma pro krásné nohy, bříško a zadeček!

Nezapomeň po ranním cvičení na dobrou snídani. Mrkni na naši proteinovou kaši s tropickým ovocem s nízkým obsahem cukrů a velkým obsahem proteinů.

 

Domácí cvičení NA HORNÍ POLOVINU TĚLA │30 min

 

Ahoj holky, připravte si činky, židli a jdeme pořádně procvičit horní polovičku těla. Tentokrát vás trenérka Markéta nebude vůbec šetřit.

A jestli se necítíš na pořádné cvíčo, vyzkoušej nakopávač Pinky Skinny Drink, který ti dodá energii a pomůže při spalování tuků.

 

Domácí cvičení NA BŘÍŠKO │30 min

 

Ahoj děvčata, máme tu další online video cvičení od Pinky Protein. Tentokrát se s Markétou podíváme na Vaše krásná bříška.

A jak je známo, pro dokonalé bříško nestačí jen lehy sedy, ale zaměříme se i na kardio.

 

Domácí cvičení FULL BODY │30 min

 

Holky máme tu nový rok, a jdeme si společně pro vysněné postavy! Naše Markétka má pro tebe super cvíčo na celé tělo!

Pokud se chceš do toho pustit na 100%, naše Janička má pro tebe jídelníček na míru, se kterým se dostaneš do formy raz, dva.

 

 


Kočko, pokud se rozhodneš sdílet cvičící videa Pinky Protein na sociálních sítích nezapomeň je označit #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein