Online cvičení

V této sekci najdeš online cvičení na doma. Cvičení jsou vhodná jako pro začátečníky, tak i pokročilé. Každý druhý týden pro tebe připravíme nové cvičící video se zaměřením na nejdůležitější partie těla. Pokud bys chtěla urychlit svou cestu za vysněnou postavou, neváhej navštívit sekci HUBNUTÍ, kde najdeš ty nejlepší pomocníky pro zdravé hubnutí a výživu. V kategorii KRÁSA A REGENERACE nalezneš produkty, které tě udělají ještě krásnější a podpoří regeneraci tvého těla! Nezapomeň na OBLEČENÍ A DOPLŇKY na cvíčo!

 

Domácí cvičení - Horní polovina těla s gumičkou | 22 min

 

Ahoj holky, máme tu další zajímavé kreativní cvičení od Markéty. Tentokrát si procvičíme horní polovinu těla s gumičkou. Budeme posilovat ramena, bicepsy, tricepsy a záda. Připravte si podložku a odporovou gumu 5 kg, kterou koupíte v jakémkoli obchodě se sportovním vybavením.

Po tréninku vyzkoušej náš nový Glutamine by IVKA, který ochrání tvé svaly a postará se o jejich dokonalou regeneraci. Přípravek jsme vyvinuli ve spolupráci s Ivou Sarauerovou (Ivka Fitbake z MasterChef). Ta jej sama užívá každé ráno a po tréninku a je to opravdu znát.

 

Domácí cvičení - Silový trénink s vlastní vahou | 25 min

 

Děvčata, je tu další výzva, kterou si pro vás připravila naše trenérka Markéta. Nyní si dáme silové cvičení s vlastní vahou těla. Připravte si vodu, ručník, podložku a obyčejnou židli a jdeme na to!

A nezapomeň si dát 15 minut před tréninkem nakopávač Pinky Skinny Drink, který zvýší tvůj výkon.

 

Domácí cvičení - Express břicho - výzva plank | 10 min

 

Ahoj holky, další video cvičení, které si pro vás připravila Markéta, prožene expresní rychlostí především vaše faldíky. V tomto cvičení se zaměříme na výdrž a to zejména v planku.

A nezapomeň - na pořádný trénink potřebuješ pořádné fitness oblečení. Mrkni na naši novou SPORT kolekci.

 

Domácí cvičení - HIIT cardio | 30 min

 

Ahoj holky, dnes se pořádně zapotíme. Naše trenérka Markéta si pro nás nachystala vysoce intenzivní intervalový cardio trénink (HIIT - high intensity interval training). Tak si připravte ručník, vodu a jdeme na to.

A pro ty, které chtějí pálit nadbytečné tuky ještě efektivněji, jsme připravily nové výhodné balíčky!

 

Domácí cvičení - EXPRESS břicho │ 15 MIN

 

Ahoj děvčata, ne každý den máme tolik času na cvičení, kolik potřebujeme. Proto jsme uvítaly nové cvičící video na zpevnění našich bříšek, které zabere jen 15 min. Nemusíte mít výčitky, že by jste něco odflákly - je to makačka!

A nezapomeň podpořit své hubnutí naším Pinky Burnerem!

 

Domácí cvičení - SILOVÝ TRÉNINK │ 35 MIN

 

Ahoj holky. Tentokrát si pro vás naše trenérka Markéta nachystala pořádný silový tréning.

Připravte si nějaké závaží - činku, kotouč nebo stačí láhev vody a nezapomeňte na ručník, nejlépe náš Pinky Protein ručník :).

 

Domácí cvičení na NOHY, ZADEK A BŘICHO │25 MIN

 

Ahoj děvčata, léto klepe na dveře a naše Markétka vám připravila perfektní cvičení na doma pro krásné nohy, bříško a zadeček!

Nezapomeň po ranním cvičení na dobrou snídani. Mrkni na naši proteinovou kaši s tropickým ovocem s nízkým obsahem cukrů a velkým obsahem proteinů.

 

Domácí cvičení NA HORNÍ POLOVINU TĚLA │30 min

 

Ahoj holky, připravte si činky, židli a jdeme pořádně procvičit horní polovičku těla. Tentokrát vás trenérka Markéta nebude vůbec šetřit.

A jestli se necítíš na pořádné cvíčo, vyzkoušej nakopávač Pinky Skinny Drink, který ti dodá energii a pomůže při spalování tuků.

 

Domácí cvičení NA BŘÍŠKO │30 min

 

Ahoj děvčata, máme tu další online video cvičení od Pinky Protein. Tentokrát se s Markétou podíváme na Vaše krásná bříška.

A jak je známo, pro dokonalé bříško nestačí jen lehy sedy, ale zaměříme se i na kardio.

 

Domácí cvičení FULL BODY │30 min

 

Holky máme tu nový rok, a jdeme si společně pro vysněné postavy! Naše Markétka má pro tebe super cvíčo na celé tělo!

Pokud se chceš do toho pustit na 100%, naše Janička má pro tebe jídelníček na míru, se kterým se dostaneš do formy raz, dva.

 

 


Kočko, pokud se rozhodneš sdílet cvičící videa Pinky Protein na sociálních sítích nezapomeň je označit #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein