Doprava ZDARMA od 1.500,- Kč

Pinky Burner spalovač tuků 60 kapslí

Pinky Burner je nejlepší spalovač tuků pro ženy, který ti pomůže co možná nejefektivněji spálit nadbytečná kila při cvičení i mimo něj. Tento vysoce účinný spalovač obsahuje 60 kapslí, jenž jsou plné ověřených termogenních látek.

Skladem
549 Kč / balení
Kategorie: Pojď hubnout
Hmotnost: 0.1 kg
Pinky Protein Burner
BESTSELER

Pinky Burner

 • Vyrobeno pro ženy
 • Efektivně spaluje tělesný tuk při tréninku
 • Stimuluje k vyššímu výkonu a zvyšuje jeho efektivitu
 • Mobilizuje tukové zásoby a zrychlí jejich přeměnu na energii
 • Obsahuje Acetyl L-karnitin, kofein, Synefrin a další
 • Sportovní výživa, doplněk stravy
 • 60 kapslí
 • Vyrobeno v ČR

Cvičíš, abys spálila nadbytečné kalorie a stále se tvá váha nemění? Máme pro tebe odborníky vyvinutý doplněk stravy, který podporuje hubnutí nejen při cvičení, ale i v dnech, kdy odpočíváš. Tento spalovač tuku je určen pro efektivní odbourání tukových zásob. Díky unikátní kombinaci látek, jako jsou L-karnitin, kofein a Synefrin, dojde k ideální mobilizaci tukových zásob a k urychlené přeměny tuků na energii.

Nejen že nastartuje tvé tělo ke spalování tukových zásob, současně jej nakopne k lepším výkonům. Budeš schopna podat ještě vyšší výkon a spálit více tuků.

 

ÚČINNÉ LÁTKY OBSAŽENÉ V PINKY BURNERU

 • Synefrin - citrusové plody obsahují bioflavonoidy. Jeden z bioflavonoidů, který podporuje štěpení tuků a zrychluje metabolismus, je synefrin. Ten je obsažen v divokém pomeranči. Ten oproti dříve používanému a již dlouho zakázanému efedrinu nemá špatný vliv na krevní tlak a srdeční tep. U žen se také prokázalo, že přidáním synefrinu k běžnému jídlu dojde k termogennímu efektu, tedy je potřeba více energie pro zpracování potravy.
 • Acetyl L‐Karnitin má schopnost přenášet více mastných kyselin do buněk, aby se přeměnily na energii, a tak z něj dělá účinný prostředek na zvýšení výkonu, spalování tuků a hubnutí.
 • Kofein má své místo v recepturách spalovačů nejen pro své prokázané účinky na zvýšení činnosti během cvičení, ale i pro své schopnosti zrychlit metabolismus. Častý příjem kofeinu ti pomůže ke zvýšení využívání tuků jako zdroje energie.
 • Extrakt z černého pepře je také důležitou substancí v recepturách výkonných spalovačů, jelikož specifické látky (zejména piperin), jenž se nachází v černém pepři pomáhají ke vstřebávání a lepšímu využití ostatních účinných složek.
 • Vitamín B3 nejen přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ale také k normální činnosti nervové soustavy a také psychické činnosti. Vitamín B3 také pomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

V den tréninku si dej 2 kapsle před cvičením. V den, kdy netrénuješ, si dej 1 kapsli po snídani. Nepřekračuj doporučenou denní dávku a přípravek nepoužívej jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.

Množství (hmotnost): 60 kapslí v balení (30 g)

 

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY %RVH*

Obsah účinných látek v 1 dávce = 2 kapsle *% RHP
744 mg Acetyl L-karnitin --
160 mg Bezvodého kofeinu --
53 mg Vitaminu C (kyselina L-askorbová) 66%
16 mg Synefrinu (98 %) --
5,3 mg Niacin (vitamin B3) 33%
5,3 mg Extrakt z černého pepře (piperin 95 %) --
2,1 mg Vitaminu B6 (pyridoxin) 150%

 

* = RHP denní referenční hodnota příjmu

 

SLOŽENÍ

Acetyl L-karnitin (74 % hm.), Bezvodý kofein, Vitamin C, Synefrin, Extrakt z černého pepře, Niacin (vitamin B3), Vitamin B6, Želatinová kapsle.

 

SKLADOVÁNÍ

Skladuj v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah slunečního záření. Ukládej mimo dosah dětí.

 

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, se sladidly. Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné nebo kojící ženy (obsah kofeinu 160 mg/1 g = 2 kapsle). Ukládej mimo dosah dětí. Nepoužívej jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. 

 

VYROBENO

Česká republika

 


Kočko, pokud se rozhodneš sdílet produkty Pinky Protein na sociálních sítích nezapomeň je označit #pinkyprotein #doplnekstravy @pinkyprotein