O nás

 

Jsme malá česká firma, kterou v roce 2020 založila Katy – silná žena s ještě silnějším příběhem. 

Katy byla v roce 2018 diagnostikována rakovina prsu. Tehdy začala její nelehká cesta, která jí doslova změnila život. Byl to právě boj se zákeřnou nemocí, který Katy inspiroval k vybudování značky, jež si stanovila prostý cíl – pomáhat

Jak vznikly produkty Pinky Protein?

Katy se při léčbě rakoviny potýkala s celou řadou vedlejších účinků, jako je suchá pokožka, vypadávání vlasů či úbytek energie. První pomoc hledala u kolagenů, ale žádný nesplňoval její očekávání. A tak se rozhodla najít si vlastní řešení svých potíží. 

Za pomoci Vojty Klimeše, který vlastní firmu WeFood, vyvinula náš první vlajkový produkt. Stal se jím kolagen, který Katy nejen chutnal, ale především podpořil růst vlasů a dopomohl jí ke zdravé pokožce.  

Nedlouho nato se do našeho portfolia přidaly další produkty, jako jsou proteiny, vitamíny nebo spalovače tuků. Zdravý životní styl přitom stále zůstal naším gró. Naším posláním je všem ženám nabídnout cenově dostupné a vysoce kvalitní produkty v péči o jejich zdraví a zevnějšek. Ať už jste sportovkyní, maminkou či ženou, která bojuje s akné, zdravím, lámavostí nehtů/vlasů či nadváhou, věříme, že u nás najdete přesně, co hledáte.

Každý den se snažíme motivovat a inspirovat ženy i muže, stejně jako Katy inspiruje nás. Proto neustále vyvíjíme a inovujeme své produkty tak, aby byly co nejkvalitnější a co nejchutnější.

Chceš zhubnout, žít zdravě nebo zdokonalit půvab svého těla? 

Pak je tu PINKY PROTEIN právě pro Tebe.

 

Věříme, že se vám naše dosavadní cesta líbí a budete nás nadále podporovat v dalších aktivitách, které se chystáme realizovat. 

Pinky Protein – Malá firma s velkým srdcem