Doprava ZDARMA od 2.000 Kč nebo 75 EUR (CZ a SK)

ODVODŇOVAČ QUEEN inspired by Queen Plačková

Představuji ti další přípravek pod hlavičkou QUEEN. Odborníky vyvinutý bylinný přípravek ve formě tablet na odstranění přebytečné vody z těla. Podporuje normální činnost ledvin i přirozenou obranyschopnost těla. ODVODŇOVAČ QUEEN obsahuje kombinaci výtažků z Přesličky rolní, Břízy bělokoré, Trubkovce osinatého, Kopřivy a Mořeny srdčitolisté. Ty přirozeně napomáhají k odvodnění organismu. D-manóza pomáhá odstranit nežádoucí mikroorganismy z močových cest. Přípravek je vhodný pro vegany.

Skladem
775 Kč / ks
Kategorie: Inspired by Queen Plačková
Hmotnost: 0.24 kg
odvodňovac QUEEN new@2x
Novinka

ODVODŇOVAČ QUEEN

Inspired by Queen Plačková

 

Voda je základem našeho života. U dospělých tvoří 55-60 % hmotnosti těla. Ženy přitom mají ve svém těle menší podíl vody než muži, protože mají vyšší podíl tuku v těle. V dnešní době se hodně mluví o pitném režimu, ale daleko méně se píše o normálním vylučování vody z lidského těla. Avšak nadměrné zadržování vody v těle způsobuje celulitidu, pocit přesycenosti, přebytek tuku v oblasti břicha, boků a pasu, pocit těžkých nohou a únavu. K zadržování vody v těle převážně přispívá málo pohybu, sedavé zaměstnání, cukry ve stravě, překyselení nebo i některé druhy léků (např. antidepresiva, hormonální antikoncepce, léky na vysoký krevní tlak). Odvodňovač Queen obsahuje extrakt z Přesličky rolní, Břízy bělokoré, Trubkovce osinatého, Kopřivy a Mořeny srdčitolisté, účinná diuretika, jenž přispívají k odvodnění těla. Dále obsahuje D-manózu, která napomáhá odstranit nežádoucí mikroorganismy z močových cest. Jedná se tedy o velmi účinné tablety na odvodnění.

 

  • Vyrobeno pro ženy
  • Odstraní přebytečnou vodu z těla
  • Odstraní nežádoucí mikroorganismy z močových cest
  • Obsahuje D-manózu, Přesličku rolní, Břízu bělokorou, Trubkovce osinatého, Kopřivu a Mořenu srdčitolistou
  • Doplněk stravy
  • Vhodné pro vegany
  • 60 kapslí
  • Vyrobeno v ČR

 

ÚČINNÉ LÁTKY OBSAŽENÉ V ODVODŇOVAČI QUEEN

D-manóza je monosacharid, který se v malém množství vyskytuje v ovoci. Na rozdíl od ostatních cukrů, které denně přijímáme, není téměř tělem přeměněn. 90 % tohoto cukru poté putuje do močových cest, kde se přichytí na stěny sliznice močových cest a močového měchýře. Přemnožené nežádoucí mikroorganismy se tím pádem nemají kde uchytit a množit a odcházejí přirozeně s močí z těla.

Kopřiva dvoudomá je jednou z nejúčinnějších bylin na pročištění a odvodnění organismu.

Přeslička rolní dokáže vyčistit celý organismus. Přesličková nať obsahuje kyselinu křemičitou, která působí pozitivně na ledviny a močový měchýř.

Bříza bělokorá je skvělým diuretikem, vhodným při revmatismu, dně a nemocech ledvin a močových cest.

Trubkovec osinatý podporuje vylučování moči a je vynikající při potížích s metabolismem kyseliny močové a obecně při potížích s vodnatelností.

Mořena srdčitolistá napomáhá normálnímu trávení a chuti k jídlu. Příznivě působí na normální činnost jater a činnost nervové soustavy. Přispívá k normální funkci močové soustavy (ledvin) a k normálnímu metabolismu cukrů.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

2 kapsle ráno, zapít dostatečným množstvím vody. Užívej po snídani. Neužívej nalačno. Nezapíjej nápojem obsahující kofein. Pokud máš jakékoliv zdravotní potíže, před užíváním se poraď se svým ošetřujícím lékařem.

 

DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ

2 kapsle denně (1 kapsle = 500 mg)

Nepřekračuj doporučenou denní dávku a přípravek nepoužívej jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.

Množství (hmotnost): 60 kapslí v balení (30 g)

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Obsah účinných látek v 1 dávce = 2 kapsle  
640 mg D-Manóza  
120 mg Přeslička rolní 7%
70 mg Bříza bělokorá 10:1
70 mg Trubkovec osinatý 10:1
70 mg Kopřiva  
30 mg Mořena srdčitolistá 10:1

 

SLOŽENÍ

D-Manóza, Přeslička rolní, Bříza bělokorá, Trubkovec osinatý, Kopřiva, Mořena srdčitolistá, Extrakt zeleného čaje, Celulózová kapsle.

 

SKLADOVÁNÍ

Skladuj v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah slunečního záření. Chraň před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

UPOZORNĚNÍ

Nepoužívej jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládej mimo dosah dětí! Pokud máš jakékoliv zdravotní potíže, před užíváním se poraď se svým ošetřujícím lékařem.

 

VYROBENO

Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: