Doprava ZDARMA od 2.000 Kč nebo 75 EUR (CZ a SK)

ODVODŇOVAČ QUEEN inspired by Queen Plačková

Představuji ti další přípravek pod hlavičkou QUEEN. Odborníky vyvinutý bylinný přípravek ve formě tablet na odstranění přebytečné vody z těla. Podporuje normální činnost ledvin i přirozenou obranyschopnost těla. ODVODŇOVAČ QUEEN obsahuje kombinaci výtažků z Přesličky rolní, Břízy bělokoré, Trubkovce osinatého, Kopřivy a Mořeny srdčitolisté. Ty přirozeně napomáhají k odvodnění organismu. D-manóza pomáhá odstranit nežádoucí mikroorganismy z močových cest. Přípravek je vhodný pro vegany.

Skladem
775 Kč / ks

ODVODŇOVAČ QUEEN

Inspired by Queen Plačková

 

Voda je základem našeho života. U dospělých tvoří 55-60 % hmotnosti těla. Ženy přitom mají ve svém těle menší podíl vody než muži, protože mají vyšší podíl tuku v těle. V dnešní době se hodně mluví o pitném režimu, ale daleko méně se píše o normálním vylučování vody z lidského těla. Avšak nadměrné zadržování vody v těle způsobuje celulitidu, pocit přesycenosti, přebytek tuku v oblasti břicha, boků a pasu, pocit těžkých nohou a únavu. K zadržování vody v těle převážně přispívá málo pohybu, sedavé zaměstnání, cukry ve stravě, překyselení nebo i některé druhy léků (např. antidepresiva, hormonální antikoncepce, léky na vysoký krevní tlak). Odvodňovač Queen obsahuje extrakt z Přesličky rolní, Břízy bělokoré, Trubkovce osinatého, Kopřivy a Mořeny srdčitolisté, účinná diuretika, jenž přispívají k odvodnění těla. Dále obsahuje D-manózu, která napomáhá odstranit nežádoucí mikroorganismy z močových cest. Jedná se tedy o velmi účinné tablety na odvodnění.

 

  • Vyrobeno pro ženy
  • Odstraní přebytečnou vodu z těla
  • Odstraní nežádoucí mikroorganismy z močových cest
  • Obsahuje D-manózu, Přesličku rolní, Břízu bělokorou, Trubkovce osinatého, Kopřivu a Mořenu srdčitolistou
  • Doplněk stravy
  • Vhodné pro vegany
  • 60 kapslí
  • Vyrobeno v ČR

 

ÚČINNÉ LÁTKY OBSAŽENÉ V ODVODŇOVAČI QUEEN

D-manóza je monosacharid, který se v malém množství vyskytuje v ovoci. Na rozdíl od ostatních cukrů, které denně přijímáme, není téměř tělem přeměněn. 90 % tohoto cukru poté putuje do močových cest, kde se přichytí na stěny sliznice močových cest a močového měchýře. Přemnožené nežádoucí mikroorganismy se tím pádem nemají kde uchytit a množit a odcházejí přirozeně s močí z těla.

Kopřiva dvoudomá je jednou z nejúčinnějších bylin na pročištění a odvodnění organismu.

Přeslička rolní dokáže vyčistit celý organismus. Přesličková nať obsahuje kyselinu křemičitou, která působí pozitivně na ledviny a močový měchýř.

Bříza bělokorá je skvělým diuretikem, vhodným při revmatismu, dně a nemocech ledvin a močových cest.

Trubkovec osinatý podporuje vylučování moči a je vynikající při potížích s metabolismem kyseliny močové a obecně při potížích s vodnatelností.

Mořena srdčitolistá napomáhá normálnímu trávení a chuti k jídlu. Příznivě působí na normální činnost jater a činnost nervové soustavy. Přispívá k normální funkci močové soustavy (ledvin) a k normálnímu metabolismu cukrů.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

2 kapsle ráno, zapít dostatečným množstvím vody. Užívej po snídani. Neužívej nalačno. Nezapíjej nápojem obsahující kofein. 

 

DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ

2 kapsle denně (1 kapsle = 500 mg)

Nepřekračuj doporučenou denní dávku a přípravek nepoužívej jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu.

Množství (hmotnost): 60 kapslí v balení (30 g)

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Obsah účinných látek v 1 dávce = 2 kapsle  
640 mg D-Manóza  
120 mg Přeslička rolní 7%
70 mg Bříza bělokorá 10:1
70 mg Trubkovec osinatý 10:1
70 mg Kopřiva  
30 mg Mořena srdčitolistá 10:1

 

SLOŽENÍ

D-Manóza, Přeslička rolní, Bříza bělokorá, Trubkovec osinatý, Kopřiva, Mořena srdčitolistá, Extrakt zeleného čaje, Celulózová kapsle.

 

SKLADOVÁNÍ

Skladuj v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah slunečního záření. Chraň před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

UPOZORNĚNÍ

Nepoužívej jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládej mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Pokud máš jakékoliv zdravotní potíže, před užíváním se poraď se svým ošetřujícím lékařem.

 

VYROBENO

Česká republika

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
N Avatar autora 30.11.2020 12:20
Dobrý deň. Sú vhodné tieto tablety pre dojčiace? Chcela by som po pôrode kúpiť niečo na odvodňovanie, poprípade aj ten detox kúpiť ďakujem za odpoveď.
Odpovědět